У Золотоноші завершили капітальний ремонт амбулаторії № 2 міського Центру сімейної медицини. Приміщення амбулаторії розташоване в колишньому дитячому садку, який до цього часу не був пристосований до прийому паціентів і потребував негайного ремонту. За словами головного лікаря Центру сімейної медицини Віри Антонової, ремонт було розпочато восени 2017 року і на нього витратили 960 тисяч гривень, виділених Золотоніською міською радою. сьогодні амбулаторія обслуговує щодня значну кількість пацієнтів як дорослих, так і дітей, як з усієї Золотоноші, так і з району.

Для амбулаторії було закуплено сучасний аналізатор для проведення аналізів біологічних проб, ультразвуковий інгалятор, небулайзери, магнітоапарати, апарати ампліпульсу, апарат УВЧ. Також є палата для денного стаціонару на чотири ліжка, що дозволяє хворим проходити необхідні процедури, які потребують безпосередньої присутності лікаря.

За словами міського голови Віталія Войцехівського, такий сучасний ремонт планують провести у всіх амбулаторіях міста. “Наші пацієнти не мають “відчувати присмаку радянської” лікарні, ми наблизили дизайн та якість послуг до європейських, тут пацієнт відчуває домашній комфорт та затишок”, – розповідає міський голова. Не байдужі до медзакладів міста й меценати. Серед них – Людмила Русаліна – меценат, керівник промислової компанії. Людмила Володимирівна запевнила, що це – лише старт змін золотоніської медицини. “Я та мої колеги-підприємці продовжимо надавати фінансову підтримку для розвитку медичної галузі міста та регіону в цілому”, – зазначила Людмила Русаліна.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).