«Якісна профорієнтаційна робото з молоддю – майбутнє суспільства» під таким девізом проходив захід, ініційований ПрАТ «Золотоніського машинобудівного заводом. Зустріч мала  на меті обговорення актуальних питань профорієнтації молоді, популяризації робітничих професій та переваги працевлаштування в Україні. На круглий стіл зібралися заступник міського голови Мар’яна Ніщенко, директори шести загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл міста Золотоноша, представники Черкаських ВУЗів, Золотоніського професійного ліцею та  представники Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.
Розпочав захід вступним словом директор машинобудівного заводу Станіслав Лимар: «ПрАТ «ЗМЗ» входить до складу холдингу DHM Group і є одним з найбільших у світі виробником гідравлічного обладнання для металургійних підприємств. За 25 років роботи ми сформували стабільний фундамент для розвитку. Саме зараз, в зв’язку з розширенням виробництва, запрошуємо молодь в наш дружній колектив»
Заступник директора Золотоніської міськрайонної філії Наталія Дворник в свою чергу наголосила, що ситуація, яка склалася на ринку праці міста, демонструє дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Виправити ситуацію допоможе чітка співпраця служби зайнятості з навчальними закладами, роботодавцями соціальними партнерами, спрямована на професійну орієнтацію молоді.

Заступник міського голови Мар’яна Ніщенко запевнила, що влада всіляко спрятиме розвитку як підприємств на території міста, так і залученню випускників до виробничих професій. “Щиро дякуємо Станіславу Лимарю за небайдужість, ініціативу щодо залучення наших випускників до ВНЗ області, а згодом і можливість молоді працювати у рідному місті. Думаю, на часі підписання угод між школами, університетами та підприємтсвами,” – зауважила посадовиця.

По закінченню всі учасники круглого столу взяли участь в професіографічній екскурсії організованій працівниками підприємства та окреслили подальшу співпрацю в питання профорієнтації.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).