09 жовтня 2019 року в Золотоніській міськрайонний філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання  Клубу для безробітних «Знаю. Вмію. Можу» на тему «Як розпочати власну справу». Метою заходу було підвищення поінформованість безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, а також можливості відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості; визначення якостей, необхідних успішному підприємцю, а також ознайомлення безробітних з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану.

Розпочала захід заступник директора Золотоніської міськрайонної філії Наталія Дворник, яка розповіла присутнім про порядок надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

На семінар був запрошений власник мережі зоомагазинів та ветеринарних аптек «Добродій» Олександр Олексенко, який поділився власним досвідом започаткування,  організації та ведення підприємницької діяльності. Він впевнений, що становлення малого підприємництва в нашому регіоні дає змогу його жителям забезпечити себе відповідним рівнем доходу.

«Вже з початку своєї діяльності, кожен підприємець проходить етап пошуку кадрів. Він відіграє важливу роль, адже з одного боку впливає на результативність діяльності самого підприємства, а з іншого – допомагає шукачам знайти роботу і тим самим покращити своє матеріальне забезпечення», – каже Олександр.

Також він зауважив, що майбутнім підприємцям в першу чергу необхідно оцінити свої особисті якості для того, щоб визначити свої сильні сторони і не боятись йти на ризик, тяжко працювати. Лише так можна досягти успіху.

На завершення заходу учасники засідання мали можливість безпосередньо поспілкуватись з підприємцем та поставити запитання, які їх цікавили.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).