Як розв'язувати місцеві питання «просто і по-домашньому»? Досвід 16 кварталу

8 вересня відбулася зустріч місцевої влади та містян у мікрорайоні, що охоплює вулиці – Малиновського, Нечуя-Левицького, Павлова, Богунського, Миколи Негоди, Комарова, Карбишева, Джеджелія, 23 Вересня, Наталії Ужвій. Делегація у складі Народного депутата України Віталія Войцехівського, секретаря міської ради Наталії Сьомак, першого заступника міського голови Олега Масла, заступника міського голови Олександра Флоренка, начальника УЖКГ Артема Харіна та начальника відділу зв‘язків з громадою Лариси Головань приїхала на 16 квартал, де відбулась зустріч-розгляд поточних питань з благоустрою та інших тем, які турбують місцевих золотонісців. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

На зібранні були присутні небайдужі жителі кварталу, які розуміють наскільки важливим є живе спілкування з владцями, які можуть і відповідь на питання відразу дати, і допомогу запропонувати, і роз’яснити щось у разі потреби.

Участь у діалозі із золотонісцями взяв і народний депутат України Віталій Войцехівський, якого на 16 кварталі знають не лише як нардепа, а скоріше як сусіда. Тому й атмосфера була простішою, не схожою на офіційну, по-домашньому теплою. Нардеп надав роз’яснення щодо допомоги від ООН, яку вже почали отримувати в Золотоноші, продуктову допомогу для ВПО, якою спільно з місцевою владою наділяють у Золотоніському центрі надання соцпослуг.

Також обговорили питання комунального сектору: ремонт доріг, опалювальний сезон, встановлення дитячих майданчиків.

– Сьогодні наша головна мета – утримати у належному стані те, що ми з вами побудували за усі попередні роки, – наголосив Олександр Флоренко.

– Ми зіткнулися з серйозними викликами, ви всі їх знаєте, зокрема, часто не вистачає фінансування, яке, в першу чергу, йде на Збройні сили України та забезпечення внутрішньо переміщених осіб, яким потрібна наша допомога і підтримка, – закцентувала Наталія Сьомак. – До прикладу, наша комунальна служба з благоустрою по 2 місяці працює у борг, але люди йдуть і добросовісно виконують свою роботу, без примусу, а за власним бажанням. І ми пишаємося їхньою самовідданістю!

Жителі 16 кварталу нарікали на незаасфальтовану ділянку дороги, яка була включена до плану ще у 2018 році: «Деякі ж дороги роблять, чому не нашу?» На що отримали доволі лаконічну відповідь: роблять ті дороги, що були включені в плани раніше, до прикладу, ще у 2016 році.

– Як тільки закінчиться війна, відразу на другий день після перемоги, ми продовжимо реалізовувати затверджені плани, які призупинились 24 лютого. Зараз давайте трошки затягнемо пояси й потерпимо, – закликав містян Олександр Флоренко.

Також представники місцевої влади наголосили, що до них можна завжди звертатися з будь-якими питаннями й проханнями про допомогу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).