Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про початок підготовки електромереж до осінньо–зимового періоду 2022-2023 років, підключення та встановлення дизельних генераторів у Золотоніській багатопрофільній лікарні.

Завдання: Вжити комплекс заходів із санітарної обрізки зелених насаджень, що розташовані поблизу ліній електропередач, аби унеможливити пориви кабелів. Спільно із ПрАТ «Янтар» здійснимо перевірку електрообладнання у багатоквартирних будинках.

КП «Міський водоканал»: доповіли про здійснення аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання на вулицях Нагірна та Новоселівська. Додатково проінформували про завершення аварійних робіт в багатоквартирному будинку на вулиці Шевченка, 30.

Завдання: Здійснити комплекс заходів із підготовки освітніх закладів міста до опалювального сезону 2022-2023 років.

ПрАТ «Янтарь»: завершили роботи із ремонту покрівель багатоквартирних будинків за заявками споживачів. Додатково директор підприємства повідомив, що станом на 14.09.2022 заборгованість споживачів зі сплати послуг з обслуговування будинків складає більше трьох мільйонів гривень.

Завдання: Спільно із Золотоніськими енергетичними мережами здійснити перевірку електрообладнання у багатоквартирних будинках. Здійснити планово – технічні роботи з обслуговування системи водопостачання багатоквартирних будинків. Вжити комплекс заходів з метою недопущення повторного підтоплення будинку, що розташований на вулиці Шевченка, 63.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив про здійснення планових робіт з обслуговування мережі вуличного освітлення у селах Золотоніської громади.

Завдання: надати звіт щодо виконання заявок Управління ЖКГ стосовно заміни та ремонту ліхтарів вуличного освітлення.

Дорожні служби доповіли про затримку робіт із асфальтування у зв’язку з погодними умовами та проблемою, пов’язаною із доставкою бітуму. Нині більшість нафтопереробних підприємств знищені під час війни, підрядники у всій Україні змушені купувати його в Європі. Додатково повідомили про наміри найближчим часом розпочати аварійний ремонт дорожнього покриття в селах Золотоніської громади.

Завдання: протягом поточного тижня завершити роботи з асфальтування вулиці Благовіщенська та перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська (за умови сприятливих погодних умов). Розпочати роботи на вулицях Черкаська, Монастирська, Полатайло, Франка, Січова, Богодухівська.

Служба благоустрою: доповіли про здійснення санітарної обрізки зелених насаджень на вулиці Благовіщенська, поблизу гаражного кооперативу, та в с. Крупське.

Завдання: з метою уникнення аварійних ситуацій здійснити санітарну обрізку зелених насаджень від перехрестя вулиць Черкаська/Жашківська до виїзду з міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).