Управління житлово-комунального господарства публікує детальний алгоритм дій для всіх, хто виявить бажання в законний спосіб утеплити свої помешкання в багатоповерхових будинках чи встановити технічні пристрої на фасадах. Інформацію комунальники оприлюднили в рамках нещодавно ухваленого відповідного рішення виконавчого комітету міської ради.

Згідно з роз’ясненнями фахівців, тенденція збільшення цін на енергоносії, а також низька енергоефективність застарілих будівель змушують власників квартир проводити утеплення свого помешкання так званим «точковим» принципом: лише в межах однієї або декількох квартир. А підбір кольорової гами взагалі іноді виходить за межі розумного, псуючи естетичний вигляд міського середовища.

Враховуючи ці обставини, виконком ухвалив новий порядок, яким визначається алгоритм розгляду питань щодо теплової ізоляції житлового фонду, утеплення та встановлення технічних пристроїв.

Особливих труднощів пересічний житель міста відчути не повинен, адже процедура отримання дозволу передбачає всього лише чотири кроки, в більшості яких сам власник помешкання участі не прийматиме. Головна задача господаря – виконати перший пункт алгоритму, зібравши необхідний пакет документів для звернення до УЖКГ. Мова йде про:

  • правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомого майна;
  • договір на вивезення будівельного сміття;
  • відомості про державну реєстрацію (для юридичних осіб);
  • паспорт громадянина (для фізичних осіб);
  • фотографію будинку (розгортка фасадів в кольорі), де планується утеплення чи розміщення технічних пристроїв.

Подальші формальні питання вже розглядатимуть і контролюватимуть фахівці УЖКГ та балансоутримувачів.

Також в управлінні житлово-комунального господарства додають, що зовсім скоро золотонісці зможуть подавати заяви не виходячи з дому, в режимі онлайн.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).