П’ятниця 23-ого березня стала прологом волейбольного уік-енду для золотоніських любителів цієї гри. Адже окрім відкритого чемпіонату міста з волейболу, що стартував 12 лютого, місцеві спортсмени паралельно брали участь у чемпіонаті Черкас серед чоловічих команд «Златогор – ліга» сезону 2017-2018 р. Змагання щорічно проводиться департаментом освіти та гуманітарної політики міськвиконкому, обласною організацією ФСТ «Спартак» та за підтримки торгової марки «Златогор».

В іграх попереднього етапу, що відбулися 20-го березня, зібралися кращі команди у боротьбі за перемогу. Доля першого місця у попередньому етапі вирішувалася у грі між командами «Златогор» та «Україна єдина». Перемога з сухим рахунком дозволяла команді «Україна єдина» випередити «Златогор» та зайняти перше місце. Напружена боротьба за кожне очко точилася на протязі всієї партії і тільки в кінцівці, за рахунок досвіду гравців «Златогору», їм вдалося отримати перемогу 25:23, що зважаючи на турнірне становище було достатньо для першого місця. Фінальний тур відбувся 24 березня у Палаці спорту «Будівельник».

Переможцем чемпіонату «Златогор-ліги» сезону 2017-2018 рр. став золотоніський «Златогор». У півфіналі наші волейболісти здолали молоду, але прогресивну команду курсантів інстуту пожежної безпеки. А у фіналі златогорівці не залишили жодного шансу основному супернику останніх років – “ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ”. У неділю, 25 березня, волейболісти «Златогору» виступили на черговому етапі чемпіонату Черкащини серед ветеранів 40+. Наразі золотонісці лідирують і мають всі шанси привезти до міста ще одну нагороду.

Напруженою видалася остання, фінальна зустріч 5-го чемпіонату міста з волейболу на призи газети «Златокрай». У боротьбі за медалі найвищого ґатунку зустрічалися команди «Статус» (м. Золотоноша) та «Маяк» (с. Піщане). Боротьба точилася за кожен м’яч, за кожну подачу, за кожен підбір. Майстерність сільських волейболістів, їхня воля до перемоги, злагоджена гра, набутий досвід заслуговують найкращих слів. Потужна група підтримки піщанців чинила неабиякий моральний тиск на команду-суперника. Хоча когорта вболівальників у «Статуса» теж була не меншою. Адже серед їхніх прихильників – навіть нещодавні суперники – гравці та прихильники новодмитрівського «Прайму». Вони, як ніхто, переймалися результатом гри. Адже перемога міської збірної забезпечувала їм срібло.

У перших двох партіях лідирував «Статус», але його перевага була настільки мінімальною, що прогнозувати остаточний підсумок гри не брався ніхто. Більше того, важко було навіть передбачити кількість зіграних партій – 3 чи 5. Третя партія стала вочевидь переломною. Перевага 4-разових «Златокраївських» чемпіонів була переконливо. Різниця в рахунку стала доволі відчутною – 5-7 м’ячів. Тож, вигравши три партії, «Статус» не залишив ніяких шансів спортсменам «Маяка» і став чемпіоном вп’яте.

Кубок та золоті медалі у складі золотоніської команди здобули: Віталій Войцехівський (капітан), Віктор Ткаченко, Богдан Артеменко, брати – Юрій та Олег Хомути, Олексій Черкас, Сергій Соколов, Олександр Рудь, Владислав Лангов, Валерій Федорець. Срібло дісталося новодмитрівському «Прайму» – капітан Степан Семенко, а бронза – у піщанського «Маяка» (Олександр Шевченко).

Джерело: громадсько-політична газета “Златокрай”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).