13 березня у проектному центрі «В.А.М» відбулася зустріч соціальних педагогів, психологів міста та працівників органів місцевого самоврядування, поліції, центру безоплатної правової допомоги.

Темою обговорення стала координація зусиль у місті задля протидії домашньому насильству та формування толерантності у молодіжному середовищі. Представник поліції, старший інспектор  Шульга Анна ознайомили учасників зустрічі зі змінами у законодавстві, пов’язані з посиленням відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Спеціаліст служби у справах дітей та молоді Світлана Радченко та спеціаліст відділу освіти Валентина Шитик наголосили на важливості вчасного виявлення фактів домашнього насильства щодо дітей та особливій ролі школи у недопущенні жорстокого поводження з дітьми.  Тетяна Жалобна – представник Золотоніського центру безоплатної правової допомоги розповіла про можливість отримання кваліфікованої юридичної допомоги у місті, яка забезпечується центром з липня 2015 року.

Також під час зустрічі була презентована гра «Повага в дії», метою якої є формування у молоді навичок протидії різним формам дискримінації та руйнування стереотипного мислення, яке стоїть на заваді гармонійного розвитку нашої громади. Гра була розроблена працівниками сектору у справах молоді та спорту – Оксаною Черв’яковою та Керою Пітерсон у рамках молодіжного проекту, що реалізовується у місті за сприяння Корпусу Миру США.

Педагоги мали можливість пограти в гру та отримати по кілька екземплярів для проведення виховної роботи з учнями у своїх навчальних закладах.

Інтерактивна методика дозволяє у ході гри руйнувати усталені стереотипи, формує розуміння важливості особистої толерантної поведінки задля недопущення проявів дискримінації до різних груп населення – чи то представники меншин, люди з особливими потребами, ВІЛ-інфіковані, діти.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).