Декларування доходів  є не тільки виконанням  громадянами свого конституційного обов’язку, а це ще й індивідуальний внесок у добробут держави. Згідно з вимогами Податкового кодексу України  окремі категорії громадян зобов’язані подавати та/або мають право на подання річної податкової декларації про майновий стан та доходи для отримання податкової знижки. Декларують громадяни свої доходи за місцем постійного проживання або реєстрації у порядку, встановленому законодавством.

Як повідомляє начальник Золотоніської ОДПІ Ільченко П.В., за результатами проведення «Деклараційної кампанії 2018 року» подали декларації про майновий та доходи 425 осіб.  Громадяни задекларували 18.4  млн. грн. доходу, внаслідок чого до бюджету надійде 0.52 млн. грн.. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та 0.122 млн. грн. військового збору. Золотонісьцям, які вже скористалися правом на податкову знижку, буде повернуто  з бюджету 0,14  млн. грн.. сплаченого податку.

Найбільшу питому вагу  серед поданих декларацій мають:

– 162 декларацій або 38,1 відс. – декларації, подані одноосібниками (доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції згідно з пп.165.1.24 п. 165.1. ст. 165 ПКУ). Задекларовано до сплати 107,1 тис. грн. ПДФО  та 10,0 тис.грн. військового збору;

– 79 декларації або 18,6 відс. – декларації, подані громадянами, які отримали доходи у вигляді спадщини (подарунку) від родичів не першого ( другого) ступеня споріднення. Задекларовано до сплати 340,7 тис. грн. ПДФО та 93,8 тис.грн. військового збору.

Нагадуємо, що граничний термін для громадян, які подаватимуть декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки – 31 грудня 2018 року.

Золотоніська ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області дякує жителям Золотоніщини за своєчасно подані декларації і сплачені податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).