Цьогорічний фінал найрозумніших зібрав у сніжний четвер інтелектуалів міста у традиційному місці – святковому залі Будинку дитячої та юнацької творчості. Музичним виступом відкрила останню гру цього сезону студентка ветеринарного коледжу Катерина Половинко. «Диригент»  і організатор дійства Олександр Омельченко презентував вокалістці і активним вболівальникам символ наступного року – рожевощоке порося на магніті.

 – Два з половиною місяці щочетверга ми збиралися разом, щоб урізноманітнити сірі будні й внести колорит у розмірений темп життя. За цей час мізкували над півтисячею запитань, – підвів підсумки Олександр Михайлович. Потім привітав усіх з прийдешнім Новим роком і висловив подяки міському голові Віталію Войцехівському за підтримку проекту, капітанам команд за організацію й помічникам Лідії Єщенко та Володимиру Яковенку за блискавичну реакцію й згуртованість. Особливу подяку висловив співавтору запитань для кмітливих Миколі Синьооку. Принагідно привітав з ювілеєм Любов Латишеву.

 І розпочалися останні в цьому сезоні протистояння. Психологічні питання, логічні задачі і головоломки з екскурсом в історію сипалися, як із мішка. Врешті-решт абсолютними переможцями й найрозумнішими 2018 року стали учасники команди «Ковчег»: Микола Гуков, Ірина Бикодир, Тетяна Ширай, Валентина Чиж, Альона Воробйова і капітан команди – Олександр Воробйов. Другу й третю сходинку розділили між собою «Мажорний акорд» – капітан Володимир Кісанов і команда міськвиконкому на чолі з Віталієм Войцехівським.

Наприкінці свята подарунком від Віталія Олександровича для учасників зустрічі став яскраво-смачний торт із символічним логотипом та надписом «Брейн-ринг».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).