Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України                              від 31.05.2018 № 554 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році» з 21 по 23 грудня 2018 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся фінальний етап Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки. До участі у фінальному етапі були запрошені учні, які за результатами заочного етапу набрали встановлену з кожного предмета необхідну кількість балів. Черкаську область представляв учень 11 класу Золотоніської спеціалізованої школи №1 Веремієнко Віталій. За попередніми результатами заочного туру він набрав  67 балів і був першим у рейтингу з економіки  (керівник Кодак Н.І.) В очному етапі набрав 72 бали із 90 і посів І місце. Віталій нагороджений Дипломом та цінним подарунком.

Завдяки активним зусиллям і високому професіоналізму організатори олімпіади сумлінно та якісно виконали колосальний обсяг роботи. Упродовж напруженої праці був і відпочинок: прогулянка містом та екскурсія до Дельфінарію. Отримано нові позитивні враження від праці та знайомств.

Щира вдячність усім, хто долучився до проведення заходу і доклав максимум зусиль для змістовного, різнопланового та цікавого перебування в Одесі.

Окрему подяку висловлюємо КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», Золотоніській міській раді,  Золотоніському міському відділу освіти та Благодійному фонду «Разом» мецената Людмили Русаліної.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).