Серпень – найгарячіший місяць для представників освітньої галузі: підготовка до навчання, перевірка приміщень, відновлення діяльності закладів. Наступний навчальний рік підготував багато викликів виставивши список, який відображає реалії сьогодення, є серед них пункти, що вписуються вперше, зокрема форма навчання дітей та обстеження захисних споруд закладів.

Видання Золотоноша.City повідомляє, що для приведення поточного ремонту споруд цивільного захисту закладів освіти до належного функціонування з міського бюджету виділено близько 130 тисяч гривень.

— Практично всі роботи зараз зосереджені на ліквідації аварійних ситуацій та приведення до належного стану підвальних приміщень навчальних закладів, – розповідає начальник відділу освіти Ольга Строкань. І зазначає, що цьогоріч на золотоніських школярів швидше за все чекатимуть різні форми навчання: онлайн, офлайн та змішана. Попереднє опитування по школах має такі результати: 26% батьків за офлайн навчання, а 74% – за онлайн. Остаточне рішення, щодо навчання прийматиметься після 25 серпня і вирішальним фактором буде думка батьків.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).