Виплати на оздоровлення та ремонт у хірургії – про що говорили на зборах у золотоніській «вторинці»

У залі нарад Золотоніської багатопрофільної лікарні відбулася зустріч народного депутата Верховної Ради Віталія Войцехівського та очільників міста з медиками вторинної ланки. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Розпочав дискусію народний обранець. Він розповів присутнім про роботу в округах, узагальнив роботу в парламенті.

— Як народний депутат я більше ніж пів року працюю на цій посаді. Три місяці виявилися мирні, інші – під час війни. Видаткова частина виплат у країні за цей час значно зросла. Сьогодні 200 млрд гривень щомісячно йде на зарплату військовим і пенсії. При цьому, з початку року видатки на медицину не змінилися. Зарплата виплачується своєчасно, – підкреслив народний обранець. І додав, що у хірургічному відділенні найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи. – Кошти від меценатів поступатимуть на благодійний рахунок лікарні. Із нього проплачуватимуться необхідні матеріали.

Віталій Олександрович також звернув увагу, що Золотоніська лікарня є опорною на лівому березі, тому тут мають надаватися максимально всі медичні послуги, і, відповідно бути укомплектована матеріальна база. «Ми робитимемо все для цього!».

— Чи є якісь суттєві претензії з боку населення на роботу лікарні? – пролунало перше питання від медиків.

— У нас дуже гарна людська база й імідж закладу. Я їздив селами не тільки Золотоніського району, і завжди чув одне: «Яка чудова у нас лікарня!». Малася на увазі «вторинка». Адже до нас приїжджають люди з різних районів, міст і навіть із-за кордону,до наших хірургів, травматологів, урологів та інших спеціалістів вишикувалися черги.Я не чув жодного відгуку про погане ставлення чи якусь негативну реакцію. І пишаюся, що маю відношення до цієї лікарні, – відповів Віталій Олександрович.

Ще одне запитання стосувалося виплат коштів на оздоровлення медикам.

— Зараз стоїть питання по черговості видатків. Зарплата буде однозначно, відпускні теж, оздоровчі – в третю чергу. Як тільки буде найменша можливість – так. Якщо на кону стоятиме рішення заплатити зарплату хлопцям чи вам оздоровчі, то вибір очевидний. Я думаю в серпні-вересні точно навряд, – підмітив політик.

У підсумку Віталій Олександрович звернувся до всіх присутніх, якщо раптом у когось є знайомий, який потрапив у полон чи пропав безвісти обов’язково звертайтеся до міської ради або помічників депутата.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).