Минулого вік-енду у Миколаєві відбувся IV відкритий міський турнір з греко-римської боротьби ”Хоробрі серця”, присвячений пам’яті Петра Барашковського. Проводились змагання серед юнаків 2006-2008 та 2009-2011 років народження. Участь у них взяли майже 400 борців у складі 34 команд з України, Молдови та Республіки Білорусь. На кожну вагову категорію припадало в середньому по 15 спортсменів.

Серед Золотоніських борців греко-римського стилю переможців на жаль не було. Проте, на п’єдесталі таки опинилися Владислав Романюк (2-ге), Іван Довбешко та Дмитро Костенко (3-тє місце). Тренери-викладачі юних борців: Ігор Ракітін та Станіслав Власенко.

Тренерський склад Золотоніської ДЮСШ висловлює слова вдячності керівництву міста та міському відділу освіти, за сприяння  яких діти взяли участь у цих змаганнях. Окрему подяку висловлюють Віті Кузьменко, генеральному директору ТДВ “Золотоніський маслоробний комбінат” Владиславу Кулінічу та директору ПАТ “Племінний завод-дослідне господарство “Золотоніське” Леоніду Трущенку за особисте сприяння в організації поїздки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).