25 лютого 2020 року в Золотоніському міському центрі соціальної допомоги підводимо підсумки 3-х річної співпраці Фонду родини Нечитайло та соціальних закладів Черкаської області. За цей час, за сприяння Фонду, втілено в життя ряд цікавих ідей, які спрямовані на розвиток та покращення соціальних послуг в області, особливо це важливо в період реформ в соціальній сфері, децентралізації.

Новим автомобілем поповнився Золотоніський міський центр соціальної допомоги. Він облаштований для перевезення маломобільних груп населення та може вмістити п’ять пасажирів – розповіла директорка центру Людмила Неліна. Авто придбали завдяки співфінансуванню Фонду родини Нечитайло та міського бюджету. Обійшлося воно у 600 тисяч гривень. Про це повідомляє СуспільнеUA.

Директорка Золотоніського міського центру соціальної допомоги Людмила Неліна розповідає, що цим автомобілем відтепер працівники центру зможуть за потреби безкоштовно перевозити маломобільні групи населення. А це – 116 дітей та 120 дорослих: “Три поїздки безкоштовні – це для людей старше 18 років, діти всі отримують послуги безкоштовно, щодня вони можуть користуватися. Дуже популярним є підвіз до онкологічного диспансеру, обласної лікарні, черкаський реабілітаційний центр, геріатричний пансіонат”.

На новому автомобілі Віталій Янчий працюватиме водієм. Каже, вже встиг оцінити транспорт: “Автомобіль дуже зручний в управлінні, дуже економний по росходу палива і дуже зручний для пасажирів, і багато зручних у нього функцій”. Автомобіль придбано за рахунок співфінансування: кошти місцевого бюджету та Фонду родини Нечитайло.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).