Золотоніські комунальні служби опікуються станом дорожнього покриття у селах громади у зимовий період. Протягом 4-х днів, коли незначний сніговий покрив на дорогах прикатали автомобілі, і він перетворився на слизький наст, спецтехніка посипала найбільш стратегічні вулиці і ділянки у Кропивні, Благодатному, Коробівці, Деньгах та Крупському. Пише Золотоноша.Сіті.

За словами заступника міського голови Олександра Флоренка, було використано майже 50 тонн піщано-соляної суміші. Для цього був задіяний потужний автомобіль «МАЗ». Як стверджують старости міні-громад та сільські мешканці, розтрушування протиожеледної мішанки на дорогах своїх населених пунктів вони бачать вперше. Першочергово безпечний проїзд комунальники забезпечували на центральних вулицях, на дорогах приміських маршрутів громадського транспорту, небезпечних та проблемних підйомах, під’їздах до ФАПів, шкіл і дитячих садочків.

Таким же пріоритетом користуються і міські дороги, протяжність яких понад 150 кілометрів. Піщано-соляною сумішшю дорожники комунальних служб також обробляють вулиці з найбільш насиченим транспортним потоком.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).