На території Благодатнівської сільської ради Золотоніської територіальної громади є 2 ділянки, виділені під сміттєзвалища. Їхня загальна площа − понад 6 гектарів. Однак цих наділів для благодатнівців недостатньо, про що свідчить 200-метровий сміттєвий «хвіст» у лісі з кульків, мішків та іншого непотребу. Пише Золотоноша.Сіті.

Не подумайте, що офіційний сертифікований сільський смітник загачений повністю, на 100 відсотків. Просто дехто із селян не хоче доїхати якийсь десяток метрів до визначеної локації. Так і жбурляє відходи прямо під сосни.

Як каже заступник Золотоніського міського голови з комунальних питань Олександр Флоренко, який побував на сміттєзвалищі, жодне фото не передасть повноти жахливої картини.

Місцеві мешканці накидали у лісовій зоні гори сміття, що подекуди сягають 2 метрів. І це при тому, що є відмінний під’їзд. Наводити порядок золотоніські комунальники розпочнуть після Різдвяних свят.

– Навесні, певно десь у березні, на сміттєзвалищі були проведені роботи, – розповідає староста села Благодатне Дмитро Шевченко.

– Бульдозером попідгортали увесь непотріб, що виліз за межі. Однак пройшло літо-осінь. і ситуація ідентична. Я звертався до приватних структур, щоб допомогли технікою, але скрізь отримав відмову.

За словами Дмитра Володимировича, після наведення порядку комунальниками, навкруг сміттєзвалища будуть встановлені фотопастки, за допомогою яких легко визначити порушників та притягти їх до адміністративної відповідальності.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).