Враховуючи численні побажання містян, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський підписав розпорядження. Відповідно до цього документа, освітлення вулиць: Визволення, Шевченка, Благовіщенська, Черкаська, 23 Вересня, Обухова, Монастирська, Жашківська вмикатиметься ще й у вранішні години – з 5.00 до 7.00. Тільки на цих вулицях межа вечірнього режиму продовжена на пів години, до 00.30. Про це пише zoloto.city

Освітлення вулиць і провулків навіть найвіддаленіших мікрорайонів для золотонісців уже стало нормою. Містяни звикли, що після завершення робочого дня ліхтарі вмикаються о 17 годині і працюють до опівночі. Та все ж для тих, чий робочий день стартує о 5 чи 6 ранку, як повітря, не вистачало підсвічування саме в цю пору доби. До прохань цієї когорти золотонісців долучилися й пасажири громадського транспорту, хто діставався з околиць на залізничний вокзал чи автостанції міста. Відомо, що працівники цієї галузі робочий день розпочинають о 5 ранку.

Таймери трансформаторних підстанцій, що обслуговують центральну площу міста, алею троянд, зону відпочинку «Фонтани», вул. Садовий проїзд та парк ім. Т. Г. Шевченка, налаштовані на вмикання о 17.00, а на вимкнення – о 7.00.

Решта мережі вуличного освітлення працюватиме у звичному режимі: із 17 години до 24.00.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).