Сьогодні у приміщенні Золотоніської міської ради відбулася нарада щодо результатів роботи центру первинної медико-санітарної допомоги у 2019 році. З медиками зустрілися міський голова Віталій Войцехівський, профільний заступник Мар’яна Ніщенко та секретар міської ради Наталія Сьомак. Доповідала про результати роботи Віра Антонова – головний лікар центру. За її словами у 2019 році використано кошти міського бюджету 2 183,9 тис.грн., з яких на виконання наступних Програм:

Програми розвитку медицини та медичного обслуговування  населення м.Золотоноші на  2016 – 2020 роки – 1367,0 тис. грн., які використано:

  • на придбання пакетів для забезпечення ургентної допомоги у Золотоніській РБЛ- 54.9 тис.грн.;
  • на забезпечення вагітних м. Золотоноша індивідуальними пакетами для проведення пологів у пологовому відділенні Золотоніської РБЛ -45,6 тис.грн.;
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 492,7 тис.грн.
  • відшкодування вартості медикаментів пільговим категоріям населення – 773,8 тис.гривень.

Програми забезпечення ефективним лікуванням хворих на орфанні захворювання на 2018-2020 роки – 591,4 тис.грн.; Програми забезпечення хворих осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю  технічними засобами по догляду за пацієнтами на 2019-2021 роки. (калоприймачі та підгузники) – 205,4 тис.грн; Програми медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2018-2020 роки – 11,1 тис.грн.; Фінансова підтримка комунального підприємства “Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)” Золотоніської міської ради на 2019 рік – 9,0 тис. грн. (внески в статутний капітал за рахунок яких придбано медичне обладнання). В листопаді 2019 року розпочата відео демонстрація на постійній основі санітарно-просвітньої роботи в амбулаторіях №2 і в амбулаторії №3. Віра Омелянівна проаналізувала статистичні дані щодо захворюваності людей, які перебувають на обліку Центру.

Посадовці подякували лікарям за роботу. Міський голова Віталій Войцехівський пообіцяв всіляко сприяти розвиткові медицини у місті, адже всі ви працюєте з нашими людьми. “Пріорітетним завданням для влади міста все ж залишається максимальний комфорт для пацієнтів у наданні їм якісних медичних послуг, толерантне ставлення до кожного пацієнта, оформлення електронних карток. Ми разом повинні зробити так, аби хворі відчували себе у домашніх умовах, відвідуючи амбіулаторії, ” – наголосив Віталій Войцехівський.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).