Відповідно до чинного законодавства України встановлення загальних засобів обліку води (комерційних вузлів обліку) у будинках, де налічується більше двох абонентів є ОБОВ’ЯЗКОВИМ. Їх показники будуть враховуватися при розрахунку нарахувань за спожиті послуги водопостачання. Це призведе до скорочення неврахованих втрат води, а відповідно і прозорості тарифу на послуги КП «Міський водоканал».

Порядок (Правила) розподілу обсягів спожитих послуг між споживачами визначено законодавчо, а саме різниця між показаннями загальнобудинкових лічильників і особистих водомірів, буде розподілятися між споживачами.

Слід зауважити, що при такому розподілі між споживачами буде враховуватись середня кількість холодної води, яку споживає мешканець. Проте не слід забувати, що у випадку відсутності лічильника в середині квартири вся сума так званого розподілу лягає на власника такої квартири. Передбачені й механізми відшкодування втрачених об’ємів, що сталися через вину постачальника.

Тому слід розуміти, що встановлення вищезазначених лічильників не несе в собі «метод таємного підняття тарифів», чи намагання перекласти всю відповідальність на споживачів.

 

Більш детальну інформацію з цього питання Ви можете отримати у розрахунковому відділі КП «Міський водоканал».

Тел.: 2 – 93 – 19

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).