Золотоніські енергетичні мережі:  очільник підприємства повідомив про відсутність лімітів потужності в області та доповів, що протягом тижня відключень не планується.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює в штатному режимі. Продовжуються роботи з встановлення загальнобудинкових лічильників. Станом на 28 лютого встановлено 6 лічильників, на черзі встановлення ще двох. Розпочато процес цифровізації підприємства, що дасть змогу покращити взаємодію споживачів та комунального підприємства, а саме розробка особистого кабінету споживача, за допомогою якого можна буде передавати показники лічильників та проводити оплату комунальних послуг онлайн.

Завдання: надати звіт щодо роботи загальнобудинкових лічильників.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив, що всі служби працюють в штатному режимі. За минулі вихідні не сталося жодної аварійної ситуації в багатоквартирних будинках та викликів спеціалістам не надходило. Проте проводились роботи з аварійного ремонту покрівель. За словами директора, протікання у приватні квартири талих та дощових вод вдалося уникнути.

Завдання: надати звіт щодо виконаних аварійно – відновлювальних робіт.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади. Наразі їх планується провести на найбільш складних ділянках міста та в селах громади.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: повідомили, що протягом ночі була проведена обробка протиожеледною сумішшю основних вулиць та тротуарів громади. Загалом було залучено 4 одиниці спеціальної техніки.

Завдання: посилити контроль за виконанням протиожеледних заходів.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про стабільну роботу підприємства. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій. Сьогодні було розпочато роботи з видалення порослі, аварійних дерев та кронування по вул. Черкаська.

Завдання: розпочати роботи з прибирання на кладовищах у селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).