У Золотоноші волонтерські табори допомагають робити ремонти багатодітним та малозабезпеченим родинам, а також проводять екскурсії та культурні програми для молоді. Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

Тут розпочали роботу волонтерські табори «Будуємо Україну разом». Наймолодшому волонтеру тут 16 років, найстаршому – 70. Займаються члени табору тим, що допомагають багатодітним та малозабезпеченим робити ремонти в домівках. Не забувають волонтери й про культурну діяльність, у межах якої організовують та проводять екскурсії для молоді.

Зі слів координаторки культурно-освітньої програми «Будуємо Україну разом» Ганни Іванової, участь у таборі беруть волонтери з усієї України.

Нагадаємо, тиждень тому золотоніська молодь спільно із волонтерами БУР створила справжній мурал на фасаді одного з будинків. Художник Андрій Бурняк девізом створення малюнку запропонував слова: “Ми всі робимо зміни”. Активна молодь закликає усіх змінювати себе, своє місто та країну, аби потім не довелося шукати кращого життя на чужині.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).