17 липня 2019 року до КП “Міський водоканал” завітали представники Державної екологічної інспекції Центрального округу з направленням на перевірку по виконанню припису № 43 від 02 травня 2018 року Державної екологічної інспекції Черкаської області. (прим. 31 липня 2018 року Державну екологічну інспекцію Черкаської області ліквідовано, як юридичну особу публічного права).

На прохання керівника підприємства про надання документів, що засвідчують повноваження на проведення такої перевірки, або документів які підтверджують, що Державна екологічна інспекція Центрального округу є правонаступником Державної екологічної інспекції Черкаської області, представники їх не надали. Про що складено Протокол про недопуск до перевірки із зазначенням причин.

Крім того, хочемо окремо зазначити, що Золотоніською міською радою створено комісію із залученням представників громадськості, представників депутатського корпусу міста Золотоноша, науковців з питань екології для проведення аудиту ефективності роботи міських очисних споруд. До складу комісії запрошувались також представники Державної екологічної інспекції. На підставі викладеного, вбачається дивна позиція Державної екологічної інспекції терміново провести перевірку напередодні виборів без відповідних на те повноважень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).