25 травня у спортзалі школи №3 відбулося урочисте закриття зального сезону. Саме тут традиційно проводяться всі турніри між шкільними, міськими та районними командами. З переходом на літній сезон усі змагання та товариські ігри переміщаються на пляжне поле ДЮСШ.

Про це розповідає видання Золотоноша.City.

Участь у змаганнях взяли п’ять команд Золотоніського району: Гельмязів, Пальміра, Золотоноша, Нова Дмитрівка та «Надія» Крупське. За підсумками змагань команда «Надія» здобула перемогу над чотирма суперниками, а з волейболістками Пальміри зіграла внічию.

В один день 5 команд – це складна гра. Проте ми показали свою силу. Для наших дівчат останній турнір був у березні, це були районні змагання. Команда заряджена, готова до нових викликів та тренувань. Головне, щоб швидше закінчилися роботи на городах, адже у нас різновікова команда, і кожна має свої клопоти, – поділився враженнями тренер команди із Крупського Ігор Хомут.

Ініціатором проведення такого турніру став тренер Петро Козак. За його словами, він мріяв про подібні товариські змагання і, звернувшись до інших тренерів з пропозицією, отримав їхню підтримку. Таким чином, зібралося 5 команд, які прагнули поділитися своїм досвідом та майстерністю з волейболістками, як досвідченими, так і початківцями.
У результаті перше місце ми розділили між двома командами – Пальмірою та Крупським. Для всіх учасників ми підготували солодкі подарунки на знак товариської гри, – розповів Петро Козак.

А вже 28 травня на стадіоні ДЮСШ відбувся перший турнір цього сезону з пляжного волейболу серед учнів закладів освіти Золотоніської ТГ.

За підсумками змагань серед дівчат 1 місце посіла команда СШІТ №2, 2 місце – команда Коробівського НВК, а 3 місце – СШ №1.

Серед команд юнаків місця розподілилися так: 1 місце – СШ №1, 2 місце – Коробівський НВК, 3 місце – СШІТ №2 інформаційних технологій.

Загалом у змаганнях взяли участь 6 команд. Переможці та призери отримали кубки та медалі, а також солодкі подарунки для кожного навчального закладу. Другий рік поспіль меценатом турніру виступає Роман Гаврилей, директор ТОВ “Мясов”, випускник школи №3.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).