30 травня в залі районного будинку культури Золотоніська школа мистецтв провела благодійний вечір, в рамках якого відсвяткували свій випускний 2024 року, під знаменом «Україна – це ми». На урочистому заході педагоги відзначили досягнення своїх талановитих учнів – 28 випускників, з яких 11 з відзнакою, а всі присутні мали можливість віддати героям, які борються за незалежність країни, свою шану у вигляді донату.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Урочистий захід не залишив байдужим жодного глядача, подарувавши атмосферу гордості, патріотизму та віри в світле майбутнє, адже головне послання вечора вже традиційна непохитна мантра для нас: «Все буде добре! Все буде Україна!».

Концерт розпочали хвилиною мовчання на честь тих, хто віддав своє життя за незалежність України. Цей зворушливий момент нагадав усім присутнім ціну за наше мирне небо та майбутнє наших дітей.

Випускники школи мистецтв демонстрували свої різножанрові та багатогранні таланти у вокалі, грі на музичних інструментах, хореографії. Вони втілювали на сцені справжні мистецькі скарби – від класичних творів до сучасних композицій.

Особливо вразили глядачів виступи хору школи мистецтв, ансамблю скрипалів з музикою з «Піратів Карибського моря», а також ансамблю бандуристів з твором «Зачарований водограй». Випускниця Катерина Суслова зворушила серця присутніх піснею «Сопілочка», а Мар’яна Янча перенесла глядачів у чарівний світ Карпат твором «Гуцульщина».

Свої вміння показав хореографічний колектив школи «Первісна ча-ча», переможці всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу «Арт піпл фест», які виконали запальний танець, наповнивши залу істинно палкою енергією та позитивом. Хор молодших класів, переможці міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Формідабль», виконав веселу пісню «Про сіамського кота», зачарувавши всіх своїм дитячим запалом.

Вікторія Кунчич, гордість школи, майстерно виступила з «Концертною мініатюрою». На сцені запалював й естрадний ансамбль «Орфеус», Софія Вигуляр, переможниця міжнародного Арт фесту, з композицією «Весняний джаз», показав свій талант та музичну майстерність й ансамбль акордеоністів (старші класи), виконавши «Лібертанго», а новостворений ансамбль саксофоністів «Веселі слоненята» представив свою версію «Рея Чарлза».

Хореографічний колектив музичної школи «Разом до мрії», переможці всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Народні джерела», захопили глядачів своїм професійним виконанням танцювального номера. Оркестр же зарував присутніх грою композицій «Женці» та «Завоювання раю». Фінальним акордом концерту став гімн України, який виконували всі учасники заходу, приємно що до них долучилися й глядачі.

Проте не лише заради мистецтва зібралися всі присутні, настав і найголовніший момент вечора – вручення свідоцтв про закінчення навчання в школі мистецтв. Директор Ігор Путинець та завуч Ірина Кузнєцова особисто привітали випускників, побажавши їм успіхів та нових звершень. З вітальними словами до випускників звернулися Народний депутат України Віталій Войцехівський та заступник міського голови Олександр Флоренко.

Особлива подяка звучала на адресу українських захисників, завдяки яким взагалі можливо проводити такі заходи. Організатори підкреслили, що концерт має благодійний характер, і закликали всіх долучитися до підтримки наших воїнів. У результаті вдялося зібрати 12 004 грн на збір на авто для підрозділу Богдана Молодика.

Випускний вечір 2024 року вкотре довів, що українська молодь не просто талановита, а ще й зберігає і навіть примножує культурні традиції рідного краю. Вчителі, батьки та й самі учні Золотоніської школи мистецтв докладають усіх зусиль, щоб зберегти національну спадщину і передати її наступним поколінням.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).