Про надання пільг та субсидій, про розвиток освітньої та культурної галузей в громадах району говорили сьогодні  фахівці гуманітарного напряму в селі Коробівка.

Під час зустрічей спеціалісти управління праці детально розповіли про умови та механізми  отримання соціальних пільг, освітяни та працівники культури надали методичну допомогу працівникам закладів.

Спеціалісти служби у справах дітей та центру соціальної допомоги  оглянули умови проживання в кризових сім’ях та надали консультації з питань захисту прав дітей, попередження дитячої бездоглядності та сумлінного батьківства.

Також із робочим візитом до Коробівського НВК завітала заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко. Посадовиця поспілкувалася з колективом закладу, ознайомилися із наявною матеріально-технічною базою та обговорила проблемні питання, які є наразі.

Мар’яна Едуардівна наголосила, що візити до навчальних закладів Золотоніської громади будуть продовжувати й надалі, адже така практика дає можливість особисто ознайомлюватись із надбаннями та потребами установ. На думку заступниці, лише завдяки тісній співпраці та спільними зусиллями вдасться реалізувати задуми та створити більш комфортні умови для навчання дітей та роботи вчителів і вихователів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).