6 лютого 2021 року в режимі онлайн відбувся Четвертий  регіональний фестиваль з робототехніки.  Метою фестивалю стало запровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток в учнівської молоді інтересу до науково-технічної творчості, техніки та високих технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнологічному конкурентному світі. Участь у будь-якому форматі фестивалю – це не лише конструювання та змагання роботів, а це й можливість відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

Учасниками фестивалю FIRST LEGO League Золотоніської громади стали команди Гімназії ім. С.Д.Скеляренка, СШІТ № 2, Благодатнівської ЗОШ  та Коробівського НВК.

 

Темою цьогорічного сезону для молодших учасників 6-10 років були «Винахідники гри», а для учасників 9-16 років – «Твори. Грай. Рухайся».

Команди взяли участь у таких видах змагань: «основні цінності», «командна модель», «кодування», «командний постер», «гра роботів», «інноваційний проект», «дизайн робота» та «основні цінності», а також активності, руханки та інтелектуальні ігри.

За результатами участі у черкаському регіональному фестивалі з робототехніки команди FLL Explore отримали такі перемоги:

НОМІНАЦІЯ «ОСНОВНІ ЦІННОСТІ»:

 «CYBER KIDS» – Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «КОДУВАННЯ»:

 «LegoWonders» – Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «СУДДІВСЬКА ВІДЗНАКА» НАГОРОДА «ЗА МОТИВАЦІЮ»:

«Крок в майбутнє» – Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Г.П. Берези Золотоніської міської ради Черкаської області.

 

За результатами участі у черкаському регіональному фестивалі з робототехніки команди FLL Challenge отримали такі перемоги:

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА КОМАНДНА МОДЕЛЬ»:

 «L-STREAM» – Коробівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Золотоніської міської ради Черкаської області.

Найкраще свою винахідливість з робототехніки продемонструвала команда Коробівського НВК, виборовши 4 місце області та 1 місце в Золотоніській громаді.

Вітаємо всіх учасників змагань та їх керівників та бажаємо подальших успіхів! Молодці!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).