Учора ввечері у міському Будинку культури відбулась зустріч громад міста та району з Президентом України Петром Порошенком. Розпочалася вона традиційно – зі спільного виконання державного Гімну. Понад годину Глава держави спілкувався з містянами та жителями району і відповів на їхні питання.

У ході розмови Петро Олексійович розповів про проведені реформи в державі: у сфері безпеки, освіти, медицини, про децентралізацію, безвізовий в’їзд до країн Євросоюзу тощо. Він привітав громаду з Різдвом Христовим та святом Водохреща, розповів про нелегкий шлях України до здобуття автокефалії.

– Армія, Асоціація з ЄС, безвіз, децентралізація і Томос – це не піар, це послідовні кроки відповідно до нашого плану. Ми йдемо своїм шляхом! Він визначений історією, і за право стати на нього віддали життя багато людей. Тому сьогодні жодна сила нас з нього не зверне! – зазначив Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Як уточнив глава держави, масштабна програма децентралізації відкрила громадам величезні можливості для розвитку.

– І зараз не хтось у Києві, а ви самі вирішуєте, що для вас є пріоритетом, куди варто направити кошти. Тож будьте активними членами громад, підтримайте тих, хто наводить порядок у містах і селах, – додав він.

На завершення зустрічі Президент України сфотографувався із золотонісцями.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).