Комплектування армійських лав контрактниками в умовах збройної агресії, навіть в умовах карантину, залишається одним із пріоритетних напрямів.

Золотоніський районний військовий комісаріат запрошує до лав Збройних Сил України бажаючих отримувати гідну платню і стати захисниками своєї Батьківщини!
Переваги військової служби за контрактом:

 • Грошове забезпечення в солдата першого місяця служби становить
  від 10500 грн, на другій та першій лінії фронту від 17000 грн та від 27500 грн відповідно. Розмір виплати залежить від вислуги, звання, займаної посади та місця виконання завдань. Окрім того в десантників та морських піхотинців вони є вищими. Так, в десантно-штурмовій бригаді командир роти отримує в середньому від 18000 грн., а в зоні проведення ООС від 25000 та 35000 грн
 • Після укладання контракту військові отримують одноразову грошову допомогу в сумі до 21000 грн., щороку виплати на оздоровлення в розмірі місячного заробітку, а також на вирішення соціально-побутових питань. Державою передбачене безкоштовне речове та продовольче забезпечення, медичні послуги та санітарно-курортне лікування, проживання в сучасних гуртожитках, або грошова компенсація за піднайом житла.
 • Під час служби гарантується збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах не залежно від форми власності.
 • Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або проходять службу у військовому резерві, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

 • Можливість навчання.

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, – в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

 • Гарантована щорічна основна відпустка для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні становить:
 • до 10 років – 30 календарних днів;
 • від 10 до 15 років – 35 календарних днів;
 • від 15 до 20 років – 40 календарних днів;
 • понад 20 календарних років – 45 календарних днів.

Щорічна основна відпустка надається: із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів

 • Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках – медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
 • Вирішення житлового питання.

Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація витрачених коштів за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.

 • Пенсійне забезпечення значно вище, ніж у цивільному секторі, розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).
 • Уразі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

Бажаючим проходити службу необхідно зателефонувати до Золотоніського  районного військового комісаріату за номером (04737) 5-21-32, пройти співбесіду, підтвердити придатність за станом здоров’я, визначитись щодо майбутньої посади та місця служби,  після чого укласти контракт у військовій частині.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).