1 квітня у спортивному залі Золотоніської школи №3 відбулися фінальні ігри Відкритого чемпіонату міста з волейболу на призи газети «Златокрай». Про це інформує Золотоноша.City.

Цьогоріч турнір особливий – ювілейний. Волейболісти змагалися вже вдесяте! У змаганнях взяли участь 5 команд: СК «Гельмязів», «Маяк» (с. Піщане), «Альянс» (смт Чорнобай), «Статус» (м. Золотоноша) та «Благодатне».

Вісім разів поспіль переможцями і володарями Кубку ставали гравці золотоніського «Статусу». У 2022 році турнір лишився незавершеним, бо війна завадила провести фінальні поєдинки.

Впевнену перемогу здобули волейболісти Гельмязівської громади. Вони очолили турнірну таблицю, маючи 20 очок.

Срібними призерами Чемпіонату став чорнобаївський «Альянс» – 16 залікових пунктів.

На третій сходинці – волейболісти «Маяка», 10 позицій в активі.

Далі розташувалися «Статус» і «Благодатне» – 8 і 6 пунктів відповідно.

— Приємно бути серед вас, – сказав присутній на церемонії нагородження народний депутат України Віталій Войцехівський, який протягом 8 сезонів грав за команду «Статус». – Вірю, що після Перемоги визначимо переможця 9-го турніру.

Кращим блокуючим турніру визнано Анатолія Чумака – капітана з «Альянсу». Вадим Сукач – кращий зв’язуючий («Маяк»). Кращий гравець турніру – Євген Сороковий, кращий нападаючий – Олександр Руденко (обидва з команди (Гельмязів).

Окрім грамот і медалей, «златокраяни» вручили презенти учасникам турніру. Найдосвідченішим гравцем, котрий грає у команді «Статус» протягом 10 років, став 58-річний Віктор Ткаченко. Наймолодший – Роман Черкас, 15-літній волейболіст теж «Статусу». Нагородили тренера переможців, батька двох синів-гравців – Ігоря Хомута. Олександр Рудь був відзначений як «голова родини вболівальників», дружина і дві доньки якого – Марійка та Аліна «живуть» на турнірі. Команда Чорнобаю була відмічена, як найкраща на інформативному полі, що особливо цінне для популяризації спорту, своєї збірної і газети «Златокрай» у сусідній громаді. Кожна команда отримала бонус – передплату міського тижневика на пів року.

Ювілейний Чемпіонат – особливий, бо пройшов з благодійною метою: підтримати ЗСУ. Стартовий капітал – 6000 гривень задонатив колектив «Златокраю», ще 2440 опустили в скриньку гравці команд та вболівальники. Кошти в сумі 8440 гривень «златокраяни» передали юній волонтерці із села Деньги Ользі Сергієнко, якій довіряють і тісно співпрацюють.

— Ці донати підуть на підтримку золотоніських тероборонців, – запевнила 22-річна дівчина, котра мало не щотижня везе замовлені передачі (медикаменти, обладнання) на Донеччину.
Команда «Златокраю» пригостила волейболістів, які продовжують 10-річну волейбольну традицію, смачним тортом. Його приготувала майстриня з Благодатного, давня подружка газети і сайту «Золотоноша. City” Наталя Смагіна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).