Золотоніські енергетичні мережі:  очільник підприємства повідомив що ситуація на енергосистемі контрольована та стабільна. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується.

Завдання: прокласти резервну лінію енергетичної мережі міста.

КП «Міський водоканал»: керівник підприємства повідомив, що зважаючи на погодні умови у приміщенні лікарні та басейну продовжується опалювальний період. Додатково інформував про наявність особистого кабінету, який надає достовірні та точні дані про розрахунки за водопостачання та водовідведення. Станом на 4 квітня вже встановлено 17 загальнобудинкових лічильників, ще 2 – у перспективі протягом тижня. Вкотре було наголошено, що різницю між показниками водопостачання-водовідведення, яку зафіксує загальнобудинковий вузол комерційного обліку, будуть сплачувати ті, хто не має облікового пристрою. Якщо лічильники встановлені у кожній квартирі, видатки розподіляться між усіма споживачами, але не порівну, а пропорційно до обсягу використання води.

Завдання: провести роботи зі встановлення лічильника на РЧВ.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові весняні обходи та обстеження будівель. Спільно з РЕМ замінили рубильник, який був у аварійному стані. Також продовжують приділяти увагу прибиранню заповнених сміттєвих баків.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: керівник повідомив, що фахівці підприємства продовжують проводити роботи із заміни ламп вуличного освітлення. Кожного дня надходить чимало заяв та заміняється близько 40 ламп. У найближчому часі будуть проведені роботи з відновлення вуличного освітлення на вул. Комарова, 6 і Джеджелія, 49 та заміни ламп на вул. Франка, вул. Лесі Українки, вул. Січова тощо.

Завдання: відновити функціонування вуличних відеокамер спостереження.

Начальник управління ЖКГ: доповів про комплекс робіт з вирівнювання поверхонь та облаштування піщано-щебеневого покриття, які вже проведені на: вул. Заплавна; вул. Воїнів Миротворців (колишня Інтернаціональна); вул. Матвія Донцова (колишня Чехова); вул. Ніколаєва; пров. Гімназійний (колишній Піонерський), пров. 1-й Спартаківський та Театральному проїзді. Додав, що із настанням сприятливих погодних умов та відповідної середньодобової температури повітря розпочнеться підготовчий етап до нового сезону гарячого асфальтування у місті та селах громади.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про активні роботи з прибирання кладовищ та вивозу гілля у старостинських округах. Також додала, що працівники служби здійснюють підготовку клумб до посадки квітів у місті. На вул. Черкаська, вул. Незалежності та інших вулицях здійснюються роботи з підмітання тротуарів спеціальною технікою.

Завдання: провести комплекс робіт з благоустрою на кладовищах у селах Маліївка та Щербинівка.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).