6 вересня під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулася 33 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесено 74 питань та одне – з голосу, які попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять золотонісців, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Під час сесії депутати одноголосно підтримали рішення «Про безоплатне прийняття в комунальну власність», згідно з яким авторефрижиратор, придбаний волонтером, директором СТОВ «Агрофірма «Маяк» Олексієм Васильченком, буде прийняте на баланс КП «Міський водоканал». Транспортний засіб слугуватиме для вивезення тіл полеглих воїнів з поля бою. Використовуватись він зможе як у Золотоніській громаді, так і по всій Україні за необхідності.

Відповідно до рішення «Про надання дозволу на доплату матеріальної допомоги», особам, які здійснили поховання військовослужбовців у січні 2023 року, виконавчий комітет доплатить матеріальну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень за рахунок бюджетної програми «Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни».

Також депутатський корпус підтримав клопотання виконкому щодо розподілу фонду заробітної плати на закупівлю дронів та антидронової рушниці для сил територіальної оборони, а також зенітних ліхтарів для виявлення повітряних цілей для сил ППО. Отже, 1,2 мільйона гривень із зарплат Золотоніських чиновників було спрямовано на потреби ЗСУ.

Крім того, з метою створення оптимальної мережі закладів освіти, необхідних умов для надання якісної освіти, забезпечення доступності освітніх послуг, а також ефективного використання матеріально-технічних, кадрових та фінансових ресурсів, присутні погодили план оптимізації та реорганізації закладів загальної середньої освіти Золотоніської громади на 2024-2027 роки. Згідно з прийнятим рішенням, починаючи з 1 вересня 2027 року золотоніські та благодатнівські школярі вийдуть на навчання не в школи, а в гімназії.

Голова золотоніської Спілки учасників АТО та волонтерів Леся Шкурко від імені громадської організації звернулася до депутатів з проханням перенести бюджетні асигнування на 2023 рік у розмірі 68 тисяч на баланс виконавчого комітету та спрямувати ці кошти на потреби військової частини.

Опісля розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

Слід також зауважити, що протягом 33-ї сесії велася пряма трансляція. Надалі заcідання сесій будуть транслюватись на офіційній Facebook-cторінці виконавчого комітету.

Переглянути відеозапис засідання 33-ї сесії Золотоніської міської ради депутатів VIII скликання 

 

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).