6 вересня до нашого стадіону «Колос» завітав великий футбол Всеукраїнського рівня. Неординарна подія відбулася завдяки футбольному клубу «Златокрай-2017», котрий представляє Золотоніський район. Команда нині знаходиться у непоганій формі і має гарні шанси у боротьбі за медалі на чемпіонаті Черкаської області, а цього разу вирішила себе спробувати і на Кубку України серед аматорських команд. Інформує Золотоноша.City.

Дебютний крок, на жаль, виявився невдалим. Передусім непоталанило із жеребкуванням першого ж раунду турніру. У суперники нашим футболістам дістався непростий колектив «Полісся» із села Ставки, що на Житомирщині. Нині цей клуб посідає перше місце у доволі потужному чемпіонаті Київської області. Саме тому й шансів, відверто кажучи, було мало. Це наочно продемонстрував і перший матч на виїзді, де золотоніські хлопці розгромно поступилися із рахунком 1:7. Десь, можливо, демотивував швидкий гол уже на першій хвилині, а десь дійсно не вистачило досвіду, позаяк уже на 20-й хвилині рахунок був 4:0. Голом престижу наприкінці поєдинку зумів відзначитися лише Макар Погребняк.

Незважаючи на невдачу, свято футболу хлопці нам таки подарували. Принаймні цього дня золотоніський стадіон був незвично заповнений. Доволі насичений динамічний матч, часом нервовий. Про це свідчать емоції як гравців обох команд, так і трибун. Результат – впевнена перемога «Златокраю» із рахунком 2:1.

Попри спеку зустріч команди розпочали активно. Цим більше спершу запам’ятались гості. Трохи прийшовши до тями, господарі почали небезпечно намацувати свою гру на лівому фланзі, змушуючи чимало нервувати голкіпера «Полісся», який протягом усіх 90 хвилин активно керував діями своїх колег. Усі питання зняв той-таки Макар Погребняк, відзначившись голом на 30-й хвилині. Дещо заспокоївшись, на перерву суперники пішли із тим самим рахунком – 1:0

Початок другого тайму був уже за гостями. Після серії небезпечних атак, свій шанс вони таки спіймали. Грубої помилки допустився досвідчений голкіпер господарів Олександр Манжела, сфоливши на супернику у штрафному майданчику. Пенальті, гол і все потрібно розпочинати знову. Але й «Златокрай» багато часу на це не витратив. Заробивши перспективний штрафний, господарі знову вийшли уперед – гол на свій рахунок записав Роман Коломієць.

Решта ігрового часу минула у взаємних небезпечних атаках, проте більше в цьому матчі відзначитися не вдалося уже нікому. 2:1 – і трішки підвищений настрій золотоніських гравців перед вирішальним етапом Чемпіонату області. Як відомо, у чемпіонській групі «Златокрай» нині посідає третє місце, а їхні колеги із нашого «Профіспорту» – друге, випереджаючи на два пункти. Попереду – сім непростих заключних турів, де слабких команд уже не буде.

Цієї ж суботи, 9-вересня, «Златокрай» їде у гості в Степанці, де гратиме із аутсайдером групи, тамтешньою «Росавою», а «Профіспорт» вдома приймає ФК «Тальне», котрий посідає 5-е місце.