18 жовтня під головуванням заступника міського голови Олександра Флоренка відбулося засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто низку питань щодо готовності до осінньо-зимового сезону.

Члени виконавчого комітету обговорили питання підготовки житлово-комунального господарства та закладів освіти громади до роботи в осінньо-зимовий період. Відтак у ході засідання в.о. начальника УЖКГ Максим Антипович, начальник відділу освіти Ольга Строкань та заступник директора КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Подолинний доповіли про стан підготовки до опалювального сезону. Готовність до роботи на період осінь-зими 2023-2024 років КП «Міський водоканал», ЗРКП «Райтеплоенергія», ПрАТ «Янтарь», ПП УК «Янтарь» та навчальних закладів визнали задовільною.

Натомість відділ освіти повинен забезпечити дотримання лімітів споживання енергоресурсів, виходячи з обсягів видатків, передбачених кошторисом, та економно використовувати енергоресурси під час опалювального сезону. Управлінню житлово-комунального господарства, зі свого боку, потрібно довести до відома голів ОСББ та ЖБК про необхідність завершення підготовки багатоквартирних будинків до періоду опалення з  урахуванням виконання діючих програм щодо їх енергозбереження.

Загалом присутні розглянули понад чотири десятки питань порядку денного. Зокрема:

  • Погодили звіт про виконання бюджету Золотоніської громади за 9 місяців 2023 року.
  • Надали одноразову матеріальну допомогу жителям громади, а також матеріальну допомогу на поховання.
  • Ухвалили рішення з низки питань, що стосуються соціального захисту громадян, а також захисту прав дітей та ін.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).