Із 26 до 29 жовтня Суспільне Черкаси відвідає 6 територіальних громад — Уманську, Звенигородську, Шполянську, Канівську, Золотоніську та Корсунь-Шевченківську.

«Приходьте до нас на зустрічі, ми розкажемо про умови роботи з Суспільним, запропонуємо пройти відбір на безплатне навчання мультимедійної журналістики, крім цього ви зможете нам розповісти про проблеми або історії успіху вашої громади, а ми покажемо це всій Україні», — каже шефредакторка Суспільне Черкаси і центрального хабу Суспільного Ніна Волощук.

Якщо вам 18 і більше років, ви цікавитеся життям своєї громади й готові розповідати про нього — реєструйтеся на безплатне навчання та ставайте журналістом Суспільного у своїй громаді. Підтвердження участі у програмі навчань, зареєстровані учасники отримають електронним листом після завершення відбору.

Навчання охопить такі теми:

  • пошук інформації та джерела, стандарти журналістики;
  • розробка теми та підготовка до зйомки;
  • зйомка та монтаж, мобільна журналістика;
  • сторітелінг.

Найкращі випускники навчань отримають роботу в команді Суспільного й необхідну для цього техніку. Гіперлокальні кореспонденти працюватимуть дистанційно у своїх громадах, взаємодіючи з редакцією Суспільне Черкаси.

Пілотний проєкт з розбудови гіперлокальної мережі Суспільного раніше було успішно втілено у Сумській, Чернігівській та Харківській областях.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Оперативні та перевірені новини про Черкаси та область — на цифрових платформах:

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).