14 листопада в залі засідань виконкому відбулася координаційна нарада з питань належного забезпечення об’єктів транспортної інфраструктури в зимовий період 2018-2019 років. На нараді були присутні керівники комунальних підприємств, промислових підприємств міста та управління ЖКГ.

“Наразі створено резерв техніки, яка переведена в повну готовність до боротьби із сніговими заметами, в повному обсязі заготовлено протиожеледні суміші. Координацію та управління здійснюватиме управління житлово – комунального господарства” – зазначив начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко (Alexandr Florenko).

“Неухильне дотримання Правил благоустрою є запорукою безпеки громадян. Прибирання снігу та посипання протиожеледними сумішами прилеглих території до об’єктів соціальної інфраструктури, магазинів, закладів харчування, дозвілля, освіти, установи та організації незалежно від форми власності є обов’язком кожного керівника і у разі невиконання цих норм фахівці відділу відразу вживатимуть заходів адміністративного впливу

З огляду на минулі роки в місті залишається проблема порозуміння з власниками присадибних ділянок. В місті є такі пішохідні зони де техніка фізично не може заїхати щоб прогорнути сніг. Нажаль сумління власників присадибних ділянок залишає бажати кращого. Але Правилами благоустрою це регламентовано і власники або користувачі домоволодінь зобов’язані також розчищати сніг на прилеглій території. Немає нічого складного витратити пів години свого часу та прогорнути півметрову стежку біля свого забору” – додав головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм міста управління ЖКГ Олександр Городинець.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).