7 грудня у залі засідань відбулася апаратна нарада під час якої керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконану роботу.

Про поточний стан виконаних робіт КП «Міський водоканал» проінформував Сергій Кузнєцов. Водопостачання було відновлене, але ще продовжуються аварійно-відновлюванні роботи.

За словами Людмили Неліної, керівника Центру надання соціальної допомоги, на цьому тижні завершуються ремонтні роботи укриття. На сьогодні організація роботи з категорійним населенням та переселенцями має забезпечувати оперативне прийняття рішення про надання соціальних послуг, адже кожен день, кожна година може бути вирішальною для життя і здоров’я дитини. Також Людмила Неліна зазначила на тому, що планують проводити новорічні заходи для наших пенсіонерів, родин переселенців та багатодітних сімей, щоб відволікти їх від сірих буднів та подарувати свято.

Директор КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» Лариса Насальська розповіла, що центр працює у цілодобовому режимі. Єдине, що пологовий відділ у період блекауту по розпорядженню управління охорони здоров’я перенесений у Черкаси.

Відділ освіти зазначив, що незважаючи на обмеження електропостачання намагаються стабільно працювати. Навчання у школах відбувається в змішаному режимі, задля спрощення надання навчального матеріалу у період блекауту. Начальниця відділу Ольга Строкань наголосила на тому, що проблема полягає ще й у взаєморозумінні з батьками стосовно проведень онлайн-занять під час обмеження електропостачання.

Усі села громади займаються волонтерською діяльністю, старостати забезпечують дровами малозабезпечені сім’ї та родини переселенців. Також, зі слів представника поліції, за останній місяць відбуваються патрулювання у селах громади та проходить маса заходів із практичної роботи з ВПО.

Загалом усі структурні підрозділи працюють у штатному режимі, пітримуючи стабілізацію роботи.

Наприкінці наради за ініціативи виконавчого комітету колектив Міського будинку культури привітав наших працівників з нагоди Дня місцевого самоврядування. Як завжди, наші співаки подарували гарний настрій та приємні слова привітання.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).