4 липня під головуванням секретаря міської ради Наталії Сьомак, заступника міського голови Олександра Флоренка та керуючої справами Оксани Шакури відбулась щотижнева апаратна нарада. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради, та старости сіл громади. Також були запрошені начальники Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, Золотоніського управління Державної казначейської служби та відділу пенсійного фонду України.

Насамперед стимул зібрання полягав у зв’язку з рішенням першого заступника міського голови Олега Масла стати до лав ЗСУ. Наталія Сьомак розповіла, що тепер його обов’язки будуть розподілені між секретарем ради, керуючою справами та заступником міського голови, на якого ж, зі свого боку, припадає більше навантаження та відповідальність за виконання цих обов’язків.

«Не зважаючи на зміни, які сталися, надалі потрібно продовжувати плідну співпрацю, проявляти взаємодопомогу, та вчасно й урівноважено виконувати поставлені завдання», – наголосила Наталія Олексіївна.

Після чого кожен з присутніх доповів про стан справ у громаді, основні напрямки своєї роботи, зазначивши проблемні питання та пріоритети у роботі на теперішній час. Були обговорені актуальні питання життя Золотоніської громади, які стосуються медицини, економіки, освіти, культури, фінансової та інших сфер.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів та комунальних підприємств були дані певні зауваження та доручення в межах їх компетенції.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).