Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 574/2020 «Про започаткування соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Документ має на меті організацію оздоровчої активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення. Соціальний проєкт, зокрема,  передбачає нові форми залучення різних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. Загальнодержавний соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» об’єднує  мешканців громади різного віку, популяризує активний спосіб життя.

Активні парки – це безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку. Цей проєкт  популяризує здоровий спосіб життя серед широких верств  населення.

У Золотоніській громаді розпочато реалізацію соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Тренер-координатор у межах цього проєкту проводить активності для мешканців 8 годин на тиждень.

Одна з міських локацій, оснащена сучасним спортивним інвентарем для індивідуальних тренувань, встановлена у парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Також мешканці  громади можуть долучатися до активних занять на районному стадіоні «Колос» та спортивному майданчику, що знаходиться на території с. Благодатне. Час занять можна дізнатись на сторінці Facebook «Активні парки м. Золотоноша».

Робимо спорт доступним, цікавим та привабливим для кожного!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).