Управління праці та соціального захисту населення завершує роботу по організації санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії, у 2020 році.

Пом’якшення карантинних заходів дало можливість забезпечити оздоровлення у санаторіях 17-ти  осіб за рахунок коштів державного бюджету та 3-х осіб з місцевого бюджету, які перебували на черзі для отримання путівки.

Особи, віднесені до категорії 1, забезпечені путівками відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством, у порядку черговості в межах бюджетних призначень.

Громадянам, віднесеним до категорії 1, які не перебувають на черзі для отримання путівки, у разі відмови від санаторно-курортного лікування, за бажанням виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розмір якої щорічно затверджується постановою Кабінету Міністрів України.

Для виплати грошової компенсації громадянин, віднесений до категорії 1, подає до органу соціального захисту населення за місцем проживання заяву на отримання грошової компенсації замість путівки та відповідні документи. У 2020 році отримали зазначену компенсацію 10 осіб.

Наразі триває формування потреби у коштах на санаторно-курортне лікування та виплату грошової компенсації на 2021 рік. Тим, хто планує скористатися даною пільгою,  необхідно терміново до 10.10.2020 подати документи до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 70 каб. 3 тел. 2-38-33.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).