5 березня вакцину проти коронавірусу отримали золотоніські медики. Процес вакцинування відбувся на базі районного центру первинної медико-санітарної допомоги у Золотоноші. Пише Золотоноша.Сіті.

Першим отримав щеплення від COVID-19 вакциною CoviShield лікар-патолог Володимир Завадський, який знає ціну життя. Сама процедура тривала буквально кілька хвилин. Спочатку пацієнта оглянула сімейна лікарка Золотоніського районного центру ПМСД Людмила Сокирка. За її словами, пацієнти приходять на щеплення з інформаційною згодою і обов’язково, щоб була декларація із сімейним лікарем, або ж паспорт.

– За цими даними у комп’ютері переглядаємо інформаційну згоду, дивимося на можливі протипоказання, пацієнту вимірюємо температуру, і якщо все гаразд, вносимо в електронну систему. Потім людина прямує до маніпуляційного кабінету, де їй проводять щеплення. У наступному кабінеті обов’язково протягом тридцяти хвилин здійснюється нагляд за вакцинованим і фіксуються будь-які реакції.

Разом із першим пацієнтом кореспонденти Золотоноша.City пройшли до маніпуляційного кабінету, де нас люб’язно зустріли медичні сестри Людмила Циганник та Ірина Булгакова. Вони професійно роблять ін’єкції, дають поради і розпитують про самопочуття.

Ми також поцікавилися станом здоров’я тих, хто вже зробив щеплення.

Володимир Завадський: Почуваюся добре. Дивлячись, як помирають люди від коронавірусу, вакцинуватися необхідно.

Ігор Наумейко: Ми вже всі пройшли випробування коронавірусом, тож хвилювання немає. Після щеплення відразу ж беруся за роботу.

Медсестра відділення інтенсивної терапії Людмила Кошіль: Маю 59 років, із 1980 року працюю в медичній сфері. Всього вже надивилася за цей час, тож вакцинуватися не страшно. Боляче, коли людина помирає від цієї небезпечної недуги.

У перший день вакцинувалися 25 медичних працівників Золотоніської районної багатопрофільної лікарні.

6 березня мобільна бригада Золотоніської районної первинки поїде у Чорнобаївську лікарню, де буде щеплено 50 медиків.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).