4 березня, у Золотоніському районному будинку культури золотоніські лігосміховці розіграли Весняний кубок. Участь у змаганні взяли дев’ять команд. Людей різних професій та різних вікових категорій об’єднало бажання допомогти Марії Кравець. Жінці, матері трьох дітей,  необхідна дороговартісна реабілітація після онкозахворювання.

Почесними членами журі стала впізнавана телевізійна команда «Моя провінція», саме вони розпочали концертну програму.

За ними глядачів порадувала команда дошкільників громади «Перезагрузка». Вони запалили зал своєю артистичністю та чудовою акторською грою.

Найяскравішим виступом, за оцінкою і глядачів, і членів журі став виступ новоствореної команди «СуперСТАР». Старости сіл Благодатного, Коробівки та старости Кропивни з дружиною жартували про наболіле, саме тому так запали у душу глядачам.

Вперше на сцені Ліги виступала команда ЗПЛ – студенти Золотоніського ліцею. Вони радували  дотепними мініатюрами та цікавими жартами.

Ще одна молодіжна команда «Вна2рє» – творча та активна молодь міста, запропонували глядачам свою версію шоу «Холостяк».

Дотепним став виступ переможців минулої ліги, команди депутатів та чиновників «Зважені і щасливі», вони як завжди побудували виступ на контрастах та активно жартували на побутові теми.

Надзвичайно вразив виступ команди «Черкащани», вони жартували про місцеву політику і кожний їх жарт викликав шквал авацій.

Команда Піщанської громади – «Принцески» теж новачки Золотоніської ліги, але зал сприймав їх жарти, костюмовану виставу та танцювальні мініатюри дуже жваво та позитивно.

Старожили міських жартів – команда освітян «Активія» вчергове попрощалася зі сценою, але глядач не відпускав своїх улюбленців, і все ж сподівається побачити їх на сцені ще раз.

Останнім виступом всіх порадувала команда великих начальників НКП, у складі якої грав і міський голова Віталій Войцехівський. Жартували виключно над собою та над темами, які близькі золотонісцям, саме тому в кінці виступу отримали позитивні відгуки членів журі і схвальні оплески глядачів.

Переможцями Золотоніської ліги стала команда старост «СуперСТАР», вони отримали диплом та кубок,

спеціальними призами від міського голови були нагороджені молодіжні команди. «ЗПЛ» отримали сертифікат на святкову вечерю у міському кафе, «ВНА2РЄ» – одноденний майстер-клас на обласному телеканалі.

Але основною метою свята гумору є благодійна складова. Віталій Войцехівський вручив Марії Кравець 35 тисяч гривень на реабілітацію.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).