КП «Міський водоканал» доповіло про початок аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання міста за такими адресами: вул. Гайдамаки, Баха, Семенівська та прилеглі. Додатково повідомили, що тривають роботи з ліквідації підтоплення багатоквартирного будинку по вулиці Шевченка, 30

Завдання: Вжити додатковий комплекс заходів аби унеможливити повторну аварію.

ПрАТ «Янтар»: підприємство розпочало активну підготовку житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.

Завдання: Провести комплекс аварійно – відновлювальних спільно з КП «Міський водоканал» по вул. Шевченка, 30

ТОВ «380V»: представник підприємства відзвітувала про здійснення систематичних робіт з ремонту вуличного освітлення та заміну ліхтарів вуличного освітлення.

Завдання: покращити та раціоналізувати систему реагування на заявки щодо ремонту та заміни вуличного освітлення, здійснити синхронізацію ввімкнення та вимкнення вуличного освітлення.

Служба благоустрою: розпочато роботи з «консервації» квіткових композицій у зв’язку з погодними умовами. Завершено роботи з покосу стадіону та території довкола кладовища у Коробівці.

Завдання: розпочато роботи з впорядкування та покосу трави в селах громади, а сааме Кропивна, Щербинівка, Маліївка, Крупське.

Дорожні служби доповіли про завершення робіт із асфальтування вулиць Визволення, Баха, 23-го Вересня. За ініціативи управління ЖКГ, регіональним офісом водних ресурсів завершено ремонт мосту в селі Хвильово-Сорочин.

Завдання: протягом поточного тижня завершити роботи з асфальтування вулиці Благовіщенська та перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська.

У зв’язку з порушенням підрядником термінів виконання робіт з асфальтування після завершення робіт розірвати відносини та дати підряднику негативну оцінку.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).