6 вересня Золотоніський Центр надання соціальних послуг отримав допомогу від Організації Об’єднаних Націй. Напередодні відбулася зустріч представників ООН з керівництвом Золотоніської громади, на якій обговорили потреби для внутрішньо переміщених осіб.

У першу чергу ця допомога розрахована для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у порожніх будинках у селах Золотоніської громади. До її складу входять набори посуду, які необхідні для приготування та вживання їжі (100 шт), ортопедичні матраци (300 шт), подушки (300), банні рушники (300 шт), екзотермічні ковдри (300 шт), гігієнічні набори (800 шт).

Окрім цього, з місцевого бюджету виділили 600 тисяч гривень для закупівлі продуктів харчування. Із них буде сформовано 150 продуктових пакетів для ВПО, осіб похилого віку та інвалідів нашої громади. Продуктові пакети розраховані для двох осіб на один місяць. Вони формуються за рекомендацією дієтичної сестри.

Також внутрішньо переміщені особи, особи похилого віку та інваліди мають змогу безкоштовно скористатися перукарнею, масажним кабінетом, кімнатою ЛФК, маніпуляційним кабінетом, кімнатою відновлювальної терапії, гончарною майстернею.

У закладі працює соціальна їдальня, де люди можуть отримати обід. Окрім цього, центр має власну пекарню, де печуть хліб за авторським рецептом. Цей хліб безкоштовно отримують переселенці, люди похилого віку та інваліди.

Адреса: м. Золотоноша, вул. Благовіщенська, 87
Контактний телефон для довідок : /04737/2-25-37 ; /04737/5-38-52

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).