5 лютого у Черкасах відбувся щорічний конкурс виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл області. Цьогоріч на змаганнях виконавці представляли 8 освітніх закладів області. Серед них достойно виступили і золотонісці. Юнаки Михайло Шульга (викладач Ігор Путинець) та Дмитро Кунчич (викладач Світлана Бандурка) посіли перші місця серед юних виконавців на баяні/акордеоні.

– Це важливий конкурс для юних музикантів. Він проходить у великому органному залі Черкаського музичного фахового коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського, наживо. Для дітей найперше – це великий досвід. Голова журі – директор закладу. Діти, які надалі планують пов’язати своє життя з музикою на такому конкурсі можуть показати себе, зарекомендувати з найкращого боку, – підкреслив директор Золотоніської школи мистецтв Ігор Путинець.

До слова, освітній Золотоніський заклад має 3 напрямки навчання: музичне (5 відділів, 9 класів), хореографічне й образотворче мистецтва. Нараховує 352 учні (ще 72 дитини навчаються в групах самоокупності ДНЗ). Щорічно вихованці усіх напрямів школи беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, здобуваючи призові місця. Традиційно 3-5 випускників щорічно вступають до мистецьких навчальних закладів.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).