З 15 по 19 грудня в Золотоніській школі №3 пройшов «Тиждень доброти», який об’єднав учительський, учнівський та батьківський колективи. У закладі провели благодійну акцію “Подарунки від Святого Миколая”. Школярі принесли з дому смаколики, книги, канцелярські товари, свіжі фрукти та іграшки. Все збирали з благодійною метою.

 – Ми оголосили учням, що є можливість допомогти іншим дітям, поділитися частинкою свого і запропонували принести цукерку, книжку чи яблуко до школи. Діти активно долучилися, – розповіла заступник директора зош №3 Алла Павленко. – Спочатку планували скомпонувати гостинці у 20 пакетів: по одному від кожного класу. Та завдяки ініціативним дітям вдалося зібрати більше 50 святкових пакунків.

Зібрані дарунки передали священникам міських церков.

– Подарунки із смаколиками, книгами, іграшками, канцелярськими товарами зібрані учнями в ході благодійної акції, сьогодні роздали в міських церквах різних конфесій для дітей. Місію виконано! Кожен з нас творить добро! Адміністрація школи та шкільний парламент щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї благодійної акції, – зазначили на сайті освітнього закладу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).