В ніч з 20 на 21 грудня у Золотоноші випало 8,8 мм снігу. Снігопад йшов до пів ночі, а зранку вже сіяла крупа. На полях утворився сніговий покрив висотою 10-11 мм.

 – Погода безвітряна, тому на деревах і дротах – налипання мокрого снігу. На дорозі – ожеледиця. На поверхні грунту зафіксували мороз -12, у повітрі -7, – розповіла начальниця Золотоніської метеостанції  Валентина Рибак. – Тиск росте і мороз посилюватиметься – цієї ночі буде зимно. Але не надовго, у п’ятницю очікуємо потепління. Тож, католицьке Різдво зустрінемо європейською зимою.

Зимові опади змусили працювати у нічну зміну комунальні служби. Перші спецмашини виїхали на дорогу через пів години після початку снігопаду.

 – Посипальна техніка працювала до ранку, – підсумовує зроблене начальник управління ЖКГ Артем Харін. – По селах громади – Крупське, Кропивна, Благодатне, Коробівка і Деньги – розгорнули центральні дороги і підсипали найпроблемніші ділянки. До ранку основні дороги, під’їзди і тротуари міста розчистили і посипали реагентом. Працівники служби благоустрою вручну обробили підходи до пішохідних переходів і тротуарів, додатково розчистили й посипали пандуси та сходи. Наразі, через перепад температури, місто повторно оброблятимуть протиожеледною сумішшю.

Працьовиті робітники за ніч висипали на дороги Золотоніської громади 70 тонн піщано-сольової мішанки. Всього вночі задіяли п’ять одиниць техніки і більше десятка людей.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).