Такого Золотоноша ще не бачила. Масштабна пожежа сталася 24 серпня, близько 01:15, на вулиці Обухова, на відкритій території ПрАТ «АТП-17112». 

Як повідомили МНСники, першим під час стоянки загорівся автобус «ПАЗ-4234». Далі вогонь миттєво поширився на 12 сусідніх. Від автобусів підприємства залишилися тільки каркаси. Пише Золотоноша.сіті

Через розпечене залізо рятувальникам важко було доступитися ближче до епіцентру пожежі. Небезпека також чатувала і від вибухів паливних балонів. Безжалісний вогонь знищив 12 автобусів «ПАЗ» та пошкодив один автобус «Богдан». Одначе, завдяки злагодженим діям пожежників 8-ї ДПРЧ, вдалося врятувати 4 автобуси «ПАЗ». Збиток від пожежі встановлюється. Причина – ймовірний підпал. Масштабну пожежу рятувальники ліквідовували більше години. Відповіді на питання, чому так сталося, яка причини займання – має дати слідство. А поки автопідприємство понесло великі збитки. Люди залишилися без роботи, а жителі Золотоніщини без транспортного сполучення.

Завтра, 25 серпня, рух автобусів здійснюватися не буде. Нагадуємо, для пенсіонерів, людей з інвалідністю працює соціальне таксі, яке можна замовити за номером 5-38-52, /097/ 255-33-08.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).