Святкування Дня Незалежності розпочалося покладанням квітів до пам’ятника Т. Шевченка та Героїв Небесної сотні.

Прийміть щирі вітання з Днем Державного прапору та Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ вже двадцять дев’ятий  рік святкує здійснення одвічної мрії українців – бути господарями на своїй прекрасній землі. Завдячуючи багатьом поколінням патріотів, які боролися за незалежність та виборюють право на цілісність держави сьогодні, ми маємо шанс бути по-справжньому вільними та незалежними.  Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.
Нашій країні є чим пишатися, є що вдосконалювати, є що виправляти. Так, нам випадає багато викликів. Але це означає лише те, що насправді ми дуже сильні. А наша роль – визначальна. Треба лише діяти як нація, що себе поважає.
Від усієї душі бажаємо Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваше життя  стане прикладом для наступних поколінь молодих українців. Нехай буде мир на нашій святій землі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).