17 січня у зош №6 відбулося нагородження переможців Всеукраїнської літературної премії ім. І. С. Дробного. Конкурсний відбір розпочався у вересні. Участь в ньому взяли близько 20 учасників.

Цьогорічними переможцями стали: у номінації «Музичне мистецтво» – Валерій Скляр, «Поезія» – Катерина Вербівська, «Проза» – Іван Дубінін.

Нагородити та привітати лауреатів завітали голова конкурсної комісії, помічник-консультант народного депутата України Віталія Войцехівського – Мар’яна Ніщенко, перший заступник Золотоніського міського голови Олег Масло та голова Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Поліщук.

 – Дуже радісно, що сьогодні серед нас присутня небайдужа молодь, яка слухає і проявляє інтерес до настанов великого педагога, – підкреслив Олег Михайлович. – Хочу додати, що літературно-мистецька премія вручатиметься й надалі, щорічно розширюючи свої географічні кордони.

Нагадаємо, два роки тому на на сесії Золотоніської міської ради депутати затвердили положення про присудження премії відомого на теренах всієї України письменника, поета, педагога, золотонісця Івана Дробного. Літературна премія щорічно вручається у трьох номінаціях: «Поезія», «Проза» та «Музичне мистецтво». Загальна сума призового фонду складає 30 тисяч гривень. Посмертно і повторно премія не присуджується.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).